Jesteśmy firmą poligraficzną działającą na polskim rynku od 1991 roku. Ponad 25 letnie doświadczenie
w branży sprawia, że potrafimy sprostać wygórowanym oczekiwaniom klientów oferując szeroki asortyment materiałów drukarskich i reklamowych.

Nasi graficy indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, dzięki czemu wykonane dla Państwa projekty charakteryzuje oryginalność i ciekawe wzornictwo.

Wykonujemy zlecone prace różnymi technikami, by jak najlepiej dopasować się do Państwa
potrzeb i pomysłów.

Wysoką jakość i szybkość gwarantują posiadane przez nas maszyny do druku cyfrowego: Xerox Nuvera 157 – czarno-biała produkcyjna prasa cyfrowa,  Xerox Versant 2100 – zaawansowany system pełnokolorowego druku cyfrowego, który dzięki funkcji AP (Advanced Productivity) gwarantuje stałą, najwyższą prędkość.

Również pozostałe maszyny tworzące rozbudowaną introligatornię: zszywarki, falcerki, niciarka,oklejarki, laminatory, produkujące twarde okładki,  sztanctygiel pozwalają na wykonywanie wszelkich standardowych i nietypowych zleceń.

Wsparcie dla krótkich serii i dużych nakładów dają tamponiarka, sitodrukarka i karuzela sitodrukowa oraz plotery: tnący, frezujący i laserowy tnąco-grawerujący

PRZYGOTOWALNIA POLIGRAFICZNA

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną przygotowalnią poligraficzną. Realizujemy wszystkie usługi z zakresu przygotowania publikacji do druku, specjalizujemy się w montażu i retuszu elektronicznym. W Państwa ręce trafia produkt o ciekawym wzornictwie wydrukowany lub gotowy do druku czy umieszczenia w internecie. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, działy marketingu, domy produkcyjne, projektantów, drukarnie i wszystkie firmy zainteresowane współpracą w zakresie przygotowalni poligraficznej.